Projekt Naramowice

Symetryczny Internet Światłowodowy w każdym naramowickim mieszkaniu

 

Stąd jesteśmy.

Postanowiliśmy, że do końca 2018 roku będziemy w stanie podłączyć światłowodem każde mieszkanie w domu wielorodzinnym na obszarze całych Naramowic.

ale

światłowód to nie wszystko

Jako jedyni w Poznaniu od 2016 roku, oferujemy najszybszy Internet symetryczny dla klienta indywidualnego i telewizję 4K. Mamy w Naramowicach swój punkt wymiany ruchu, 24h biuro wygody klienta, oraz służby techniczne, które zawsze są na miejscu i błyskawicznie reagują na ewentualne kryzysy. Podsumowując, macie najnowocześniejszego operatora pod ręką.

Podłączenie światłowodu do budynku i mieszkania.

Zarówno budowa światłowodu do budynku, jak i w budynku do mieszkań, nie jest ani specjalnie skomplikowana, ani czasochłonna. Wbrew pozorom najwięcej czasu zajmuje nam przekonanie zarządców budynków, że modernizacja i budowa konkurencji dla istniejącej infrastruktury telekomunikacyjnej to w dzisiejszych czasach konieczność. Bardzo nam pomagają interwencje samych mieszkańców, którzy doskonale rozumieją, że światłowód w domu podnosi wartość mieszkania, a światłowód od Systemii to zupełnie nowa jakość usług.

A co jeśli budynek już ma światłowód innego operatora?

Bardzo lubimy i szanujemy konkurencję, mobilizuje nas ona do ciągłego rozwoju jakości swoich usług. Światłowód innego operatora w niczym nam nie przeszkadza. Z budowy drugiego kabla skorzystają mieszkańcy, gdyż nic tak nie poprawia cen i jakości usług jak uczciwa konkurencja.

Kiedy podłączymy Twoje mieszkanie?

Obecnie działamy wieloetapowo. Na części budynków uruchomiliśmy już nasze usługi, inne są obecnie w budowie, pozostałe czekają na zgodę zarządcy, która w świetle obowiązujących przepisów, powinna być tylko formalnością, a czasem niepotrzebnie się przedłuża. W pierwszej kolejności modernizujemy te budynki, z których mamy najwięcej zgłoszeń od przyszłych klientów.

W jaki sposób możesz nam pomóc?

Obok załączamy krótką ankietę, której wypełnienie wskaże nam, gdzie jest największe zainteresowanie nowoczesnymi usługami i gdzie powinniśmy w pierwszej kolejności zainwestować. Wszystkie osoby, które wykażą się inicjatywą wypełniając ankietę, lub pomagając nam w rozmowach z zarządcami nagrodzimy atrakcyjnymi rabatami.

 Mapa zaawansowania prac

czerwony – modernizacja zakończona,

pomarańczowy – modernizacja w trakcie,

niebieski – trwają rozmowy z zarządcami wspólnot i spółdzielni.