Telewizja 4K UHD

KORBOX ULTRA to pierwszy w Polsce dekoder obsługujący rozdzielczość UHD znaną również jako 4K. Niewielka obudowa skrywa jego nowoczesną możliwość. Dekder jest zasilany czterordzeniowym procesorem, pozwalającym na szybką reakcję. Każdy wymagający użytkownik doceni jego błyskawiczne odpowedzi na powierzone mu zadania. Korbox Ultra to doskonałe rozwiązanie dla każdego posiadacza nowoczesnego telewizora. Z tym pakietem wykorzystasz w pełni jego możliwości.

Nazwa 4K pochodzi od 4 tysięcy pikseli umieszczonych w pozycji horyzontalnej. 4K charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD oraz dziewięciokrotnie większą od High-Definition.

Innowacyjne podejście do technologii pozwala wdrożyć i wykorzystywać technologię 4K w każdym mieszkaniu podłączonym do światłowodu w Systemia.pl i telewizji AVIOS. Plarforma AVIOS przygotowana jest na przyjmowanie strumieni pasm telewizyjnych w rozdzielczości 4K.

Jesteśmy pierwszą firmą w Poznaniu, która umożliwia praktyczne wykorzystanie technologii 4K. Wszyscy użytkownicy, którzy zgłoszą taka chęć, będą mogli sprawdzić swoje domowe multimedia, przełączając kanał na pierwszy w Polsce komercyjny program nadawany w 4K Funbox UHD. Systemia.pl w każdym pakiecie AVIOS od 69,95 zł dodaje ten program za darmo. Masz Telewizor 4K napisz do nas a my uruchomimy dodatkowy program.