Co nas wyróżnia?

Jesteśmy MIŚOTem, czyli w skali kraju należymy do licznej grupy Małych I Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych. Jesteśmy więc operatorem lokalnym, który skupia się na małym rynku i dla którego szczególnie ważny jest każdy użytkownik jego sieci. Pamiętaj, że dysponujemy taką samą, lub lepszą technologią niż inni duzi operatorzy, nasza oferta jest bardziej ujednolicona i każdy użytkownik ma dostęp do najlepszych rozwiązań.
100% kapitału naszej firmy to kapitał polski. Budujemy w Polsce i płacimy w Polsce podatki. Znak został nam przyznany przez Kapitułę Znaku, jest to organ oceniający i akceptujący zgłoszenia uczestników ubiegających się o przyznanie znaku. W skład kapituły wchodzą polscy przedsiębiorcy, menedżerowie i naukowcy. Znak jest wskazówką dla konsumentów, że wybierając produkt, lub usługę, tak oznakowanej firmy, wspiera lokalne przedsiębiorstwo z kapitałem, który szybko nie opuści granic kraju.
Do nas możesz się dodzwonić 24h / dobę we wszystkie dni w roku. W nadzorze nad siecią wspierają nas osoby niepełnosprawne ruchowo, z całej Polski, które dzięki możliwości pracy zdalnej, mogą się realizować, usamodzielniać i poprawiać jakość swojego życia.
Należymy do Stowarzyszenia e-Południe na rzecz rozwoju społeczeństwa informatycznego. Jesteśmy uczestnikami Inet Group zrzeszającej krajowych operatorów telekomunikacyjnych. Bierzemy czynny udział w Krajowej Izbie Komunikacji Ethernetowej mając wpływ na to, w jakim kierunku rozwija się cyfryzacja naszego kraju.
Nasza usługa Pakietowa oparta jest na najnowocześniejszej technologi IPTV, a to oznacza, że w wygodzie odbierania Telewizji wspomagają nas mechanizmy Internetu. Nagrywanie w chmurze, pauza na żądanie, automatyczny powrót do wybranych audycji, to tylko niektóre z szeregu funkcjonalności, których nie znajdziesz u innego operatora. Do tego wszystkiego najwyższej klasy jakość cyfrowego obrazu i to nawet w rozdzielczości 4K.