Technologia

 

FTTC – światłowód do firmy

Tam gdzie docieramy siecią światłowodową, świadczymy pełną paletę naszych usług. Zamówisz Internet symetryczny o dowolnej prędkości, telewizję w doskonałej jakości HD oraz wszelkie usługi konfiguracyjne urządzeń w Twojej firmie. Otrzymasz również urządzenie odbiorcze, które pomoże Ci rozdzielić sieć światłowodową na poszczególne stanowiska pracy.
technologia FTTC

FTTH – światłowód do mieszkania,

W mieszkaniach wyposażonych w łącze światłowodowe  udostępniamy Internet w technice ethernet. Jest to najbardziej wydajna z technik światłowodowych i nie wymaga stosowania modemów dostępowych. Jako urządzenie odbiorcze stosuje się wysokiej klasy gigabitowy router WiFi Mikrotik 2011, lub konwenter i gigabitowy router Fibrain w przypadku równoczesnego korzystania z usługi IPTV trzeciej generacji w pakiecie z internetem.
technologia ftth

FTTB – światłowód do budynku,

Budynki wyposażone w światłowód mają rozprowadzony do mieszkań przewód Ethernet kat.6, który doskonale sprawdza się w transmisjach do 1Gbps oraz telewizji IP 3 generacji. Umożliwia to wykorzystanie technologi Ethernet bez konieczności stosowania modemu jak i routera. Jeśli klientowi zależy na maksymalnej wydajności łącza, może komputer podpiąć bezpośrednio do gniazda z internetem. W tej technice użytkownik może wykorzystać dowolny router WiFi do transmisji internetu lub gigabitowy router Fibrain do IPTV 3 generacji w pakiecie z internetem.
technologia fttb 2fibrain tył

FWA – stały dostęp radiowy,

Stałe łącze radiowe doskonale sprawdza się zarówno na terenie miejskim jak i poza miastem na obszarze mniejszych miejscowości. Wysoka stabilność połączenia, niskie opóźnienia stawiają tę technikę przed rozwiązaniami mobilnymi. Dobrze zestawione połączenie radiowe w działaniu do złudzenia przypomina Internet po kablu. Ta technika wciąż się rozwija oferując coraz większe prędkości i doskonałą jakość połączenia. Aktualnie wdrożona technika AC pozwala na przesyłanie danych z prędkościami przekraczającymi 200 Mbps do klienta.
technologia fwatechnologia fwa 2

WiFi – sieci bezprzewodowe

Na życzenie klienta budujemy lub rozbudowujemy istniejące sieci, tworząc punkty HotSpot, lub łącząc poszczególne placówki w jedną większą, wydajną sieć bezprzewodową. Ta technika wykorzystuje częstotliwości 2,4Ghz, 5Ghz, oraz pasmo licencjonowane.
technologia wlan

WLAN – bezprzewodowe sieci lokalne

Na życzenie klienta budujemy lub rozbudowujemy istniejące sieci, tworząc punkty HotSpot, lub łącząc poszczególne placówki w jedną większą, wydajną sieć bezprzewodową. Ta technika wykorzystuje częstotliwości 2,4 Ghz, 5 Ghz, 24 Ghz oraz pasmo licencjonowane. Jej obecna wydajność sięga 1 Gbps.
technologia wifi

LAN – przewodowe sieci lokalne

Na życzenie klienta budujemy lub rozbudowujemy istniejące sieci, tworząc przewodowe lub bezprzewodowe punkty dostępowe.
technologia lan

IPTV – telewizja najwyższej jakości w sieci ethernet.

Wdrożyliśmy w naszych sieciach kablowych usługę interaktywnej telewizji najwyższej jakości, każdy klient może za pomocą set top box’a oglądać ciekawe programy telewizyjne.

technologia iptv