Usługa BIZNESOWA dla Twojej firmy

 

Wydajność 

Technikę dostarczania internetu dobieramy w zależności od potrzeb klienta. Zawsze dostarczamy Internet symetryczny, dzięki czemu jego wydajność jest wielokrotnie większa od asymetrycznych rozwiązań również oferowanych na rynku.

Dzięki wykorzystaniu szerokiej gamy technik przyłączania, możemy doskonale wyważyć kwestię ceny i jakości łącza. W naszym wykonaniu, Internet symetryczny radiowy, nie ustępuje pola światłowodowemu do prędkości 1 Gbps.

Jesteśmy członkiem europejskiej organizacji RIPE ze statusem LIR AS, posiadamy adresy IPv4, które przydzielamy w puli każdemu klientowi biznesowemu. Może on także liczyć na pule dodatkową, jeśli zgłosi takie zapotrzebowanie.

Internet symetryczny

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyślij do nas zapytanie. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h.

 

 

 

 

 

 

Bezpieczeństwo

Infrastruktura dostępowa Systemia.pl została zbudowana w taki sposób, by w każdym momencie zapewnić połączenie z kilkoma niezależnymi od siebie punktami w sieci. Dzięki temu nawet awaria 60% infrastruktury nie wpłynie na jakość połączenia a routery automatycznie przetrasują sygnał poprawnie funkcjonującymi elementami sieci. Wykorzystujemy ponad 50 autonomicznych punktów dostępowych i każdy z nich jest przygotowany na awaryjne przejęcie ruchu. Firmy korzystające z naszej sieci mają zapewnione połączenie z przynajmniej dwoma punktami rdzeniowymi.

Nieustannie monitorujemy działanie naszych urządzeń i punktów dostępowych, każda firma korzystająca z naszej sieci, ma założoną specjalną czujkę, która monitoruje sprawność łącza i w przypadku wystąpienia losowej awarii inicjuje przetrasowanie, oraz informuje dyżurnego pracownika Systemia.pl, który adekwatnie reaguje.

Stosujemy łącza redundantne, które są w stanie poprawić parametry uszkodzonego transferu danych bez zauważalnej zmiany wydajności. Nad płynnym przełączaniem czuwają specjalne protokoły, dzięki czemu nawet poważne awarie nie wpływają na jakość i ciągłość połączenia.

Gwarantowane SLA precyzyjnie opisuje poziom dostępności łącza oraz rekompensatę w przypadku niedotrzymania jakości usługi.

Internet symetryczny

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyślij do nas zapytanie. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h.

 

 

 

 

 

 

Stabilność

Niezależnie od globalnego obciążenia sieci poziom jej przepływności jest niezmienny. Wykupiona przepustowość jest zawsze do dyspozycji użytkownika.

Przepustowość jest blokowana za pomocą EIR-CIR, dzięki temu udaje się utrzymać przepływność na poziomie 100%. Blokady są stosowane dwustronnie dla pobierania i wysyłania, zapewnia to stabilne połączenie i brak wahań parametrów łącza.

Każda firma jest podłączana przez możliwie najmniejszą ilość punktów pośredniczących, dzięki temu udostępnienie deklarowanej przepustowości nie jest tu problemem, gdyż nie powstaje potrzeba dzielenia jej z innymi użytkownikami sieci.

Routery BGP głównych węzłów sieci zapewniają pełną optymalizację w komunikacji przez automatyczny wybór najszybszych tras dla transmisji danych.

Mamy połączenie z największymi operatorami w Polsce i na Świecie, gwarantuje to szybki dostęp do wszystkich serwerów zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Internet symetryczny

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyślij do nas zapytanie. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h.

 

 

 

 

 

 

Elastyczność

Nasze usługi zawsze dostosowujemy do życzeń klienta. Wykorzystując różne techniki podłączeń możemy obniżyć koszty dostarczania pożądanej przepustowości, lub je podnosząc znacznie ją zwiększyć, czy tez uczynić bezpieczniejszą.

Jeśli odnalazłeś położenie swojej firmy na naszej mapie zasięgu to jest duża szansa że uda nam się Twoją firmę podłączyć. Jeśli Twoja lokalizacja znajduje się poza naszym obszarem zasięgu skontaktuj się z nami, być może rozszerzymy swój zasięg by podłączenie zrealizować.

Jeśli Twoja firma podczas współpracy z nami zmieni swoją lokalizację, zrobimy wszystko by instalację przenieść w nowe miejsce. Ograniczają nas tylko możliwości techniczne. Koszt przeniesienia zoptymalizujemy.

Internet Symetryczny

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyślij do nas zapytanie. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h.

 

 

 

 

 

 

Reakcja

Bezpłatny wywiad techniczny realizujemy w ciągu 48h od zgłoszenia. Uruchomienie nowej usługi realizujemy w ciągu kolejnych 5 dni roboczych. Wszelkie zmiany w już działającej usłudze nanosimy najpóźniej w ciągu 48h.

Wszelkie uszkodzenia sprzętu telekomunikacyjnego są usuwane na miejscu, poprzez jego wymianę z naszych zasobów magazynowych.

Każda firma otrzymuje od nas alarmowy numer telefonu pod którym dyżurny technik przyjmuje zgłoszenia o ewentualnych nieprawidłowościach w działaniu sieci. Technik jest dostępny 24h we wszystkie dni w roku. Po odebraniu zgłoszenia natychmiast przystępuje do usuwania usterki.

Internet symetryczny

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyślij do nas zapytanie. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h.