My

Ty jesteś najważniejszy.

To dla Ciebie powstaliśmy, dla Ciebie uczymy się nowych rzeczy, a dzięki Tobie stajemy się coraz lepsi.

Szerokopasmowy dostęp do Internetu oferujemy od 2003 roku. Jesteśmy alternatywą dla telewizji kablowych oraz dużych ogólnopolskich i zagranicznych operatorów telekomunikacyjnych. Dzięki temu, że jesteśmy, masz wybór i zdrową konkurencję.

Działamy w Poznaniu i okolicach, jesteśmy sąsiadami. Mieszkamy i pracujemy w pobliżu, zapewne mijamy się w drodze do pracy, współtworzymy lokalne grupy dyskusyjne, wspieramy miejscowe przedsięwzięcia, niektóre współorganizujemy.

Mamy na swoim koncie istotne osiągnięcia. Jako pierwsi w Poznaniu zaoferowaliśmy światłowodowy Internet symetryczny o prędkości 1 Gb/s. Jako pierwsi w Poznaniu wprowadziliśmy Telewizję światłowodową IPTV z programami 4K. Dzięki Tobie cieszymy się w Poznaniu najlepszą opinią wśród operatorów telekomunikacyjnych, potwierdza to Google.

Mimo, że nie jesteśmy wielką międzynarodową korporacją, bierzemy udział w rozmaitych ogólnopolskich przedsięwzięciach i wspólnie z innymi lokalnymi operatorami z całej Polski, rozwijamy z powodzeniem ciekawe projekty, uzyskując dostęp do najnowszych technologii, szkoleń oraz nieocenionego wsparcia inżynierów z całego świata. W ramach ogólnopolskiej współpracy między lokalnymi operatorami toczy się ciekawa rywalizacja, w której walczymy o tytuł Teleodpowiedzialnego roku. Teleodpowiedzialność to wdrażanie idei społecznej odpowiedzialności biznesu, która przekłada się na dobre praktyki, zarówno w stosunku do klientów jak i otoczenia, w którym funkcjonuje dany operator. Nam przyznano ten tytuł już w 2020 roku i jesteśmy z niego bardzo dumni.

Lokalność nas zobowiązuje. Czujemy się odpowiedzialni za użytkowników naszej sieci, ale nie tylko. Ze wsparcia naszego Pogotowia Internetowego możesz skorzystać, nawet jeśli nie jesteś podłączony do Systemii. jeżeli tylko to możliwe, naprawimy, doradzimy i zmienimy na lepsze, bo zależy nam na lepszym świecie.